Duben

V sobotu 2. dubna 2022 se sejdeme na vlakovém nádraží ve 13.00 hodin.

S sebou: plavky, ručník, svačinu, pití, mýdlo, igelitový sáček, 150,- Kč, kapesné dle vlastního uvážení. Rozejdeme se na vlakovém nádraží v 17.40 hodin.

Za schůzku odpovídá Zdenda a Zuzka.

V sobotu 9. 4. 2022 se sejdeme na vlakovém nádraží ve 14. 00 hodin. Pojedeme na Nížkov. S sebou: svačinu (špekáček na opékání), pití, pracovní oblečení a obuv, podsedák do auta, kdo je povinný ho mít. Návrat v 16.30 hodin na vlakové nádraží.

Zodpovídají všichni vedoucí. Dotazy zodpoví Renata.

V sobotu 16. 4. 2022 se koná otevírání Želivky. Tato akce je vhodná pouze pro straší členy oddílu, proto se jí mohou zúčastnit pouze: Dita H., Adéla N., Jan N., Pavel K., Lucie T..

Pouze ti z výše vedených, kteří svoji účast potvrdí Renatě do 10. 4. + nahlášení dospěláci se sejdou v 9. 00 hodin před základnou v Přibyslavi. Ubytovaní budeme ve Sportparku v chatkách s elektrickým topením, WC, sprchou. Strava vlastní nebo v místní restauraci (společně si uděláme čaj a buchtu ke snídani).

S sebou: věci na loď včetně bot, igelitový pytel, věci na převlečení do lodi, spacák, hygienické potřeby, ručník, kapesné dle vlastního uvážení, 50,- Kč na dopravu.

Vrátíme se v neděli 17. 4. v odpoledních hodinách. http://www.kocanda.cz/cs/ http://sportpark.kocanda.cz/

Zodpovídá Zbyňa, Vašek, Renata.

V sobotu 23. 4. 2022 se sejdeme ve 12.00 hodin na nádraží ve vodnických kostýmech. Půjdeme na Ostrůvek do Poříčí, kde budeme organizovat soutěže a hry pro veřejnost od 13.00 do 16.00 hodin. Potom si opečeme špekáčky, zajezdíme na loďkách a vrátíme se na stejné místo v 17.00 hodin. Pozvěte tam všechny z rodiny, kamarády, sousedyJ…

Za schůzku zodpovídají všichni vedoucí.

Pokud bude dobrý stav vody v řece Sázavě, domluvíme se na neděli a odemkneme ji splutím z Přibyslavi do Pohledu.

V sobotu 30. 4. 2022 sraz u základny v 9.00 hodin. S sebou: svačinu, pití, věci do přírody, pracovní rukavice. Rozchod tamtéž v 11.00 hodin. Za schůzku zodpovídá Hanka.